Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Citace příručky INES 03.04.2012 10:36:28
Vážené kolegyně a kolegové,
zdravím vás z Brna z Vysokého učení technického, Fakulty chemické.
Chtěl bych se vás zeptat na Váš názor jak CITOVAT publikaci INES, která je na vaších web stránkách a je vydána jako česky psaná publikace. Užívám ji příležitostně při výuce a doporučuji jí svým studentům.
Budu velmi rád, pokud mi napíšete váš názor. Chci uvedenou příručku citovat ve svém novém odborném článku pro Chemické listy.
Děkuji za pochopení, pomoc a spolupráci.
Srdečně zdraví
Otakar J. MIKA
podrobnosti o mé osobě viz webová stránka školy:
http://www.vutbr.cz/lide/27584


(Vložil(a): Otakar Jiří Mika)
Citovat z dokumentů, které jsou zveřejněny na webové stránce SÚJB, lze bez omezení se zachováním běžných zvyklostí uvést zdroj. V tomto případě je třeba zmínit i originální znění "INES User's Manual; 2008 Edition; Cosponsored by the IAEA and OECD/NEA".


(Za SÚJB: úsek jaderné bezpečnosti)