Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 08.02.2019 12:57:26
Dobrý den, pracuji na angiolince v nemocnici.Každý den se pohybujeme v ionizačním záření s ochranými vestami.Plánuji těhotenství...je lepší se nechat přeložit na jiné oddělení nebo to nemám řešit?Může mít pobyt na angiolince v mém případě vliv na případné početí?Děkuji za odpověď V.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

záleží "jaké úrovni" ionizujícího záření jste vystavena. To byste měla vědět z osobní dozimetrie. Pokud bude dosahovat roční efektivní dávky do 1 mSv, není důvod se nechávat přeložit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)