Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 09.11.2018 09:39:19
Dobrý deň, mám zápal čelustnej dutiny vpravo, a zápal nosohltana. Mám naplánované CT vyšetrenie. No už dlhšiu dobu sa snažíme o bábätko. Chcela by som sa spýtať, ak podstúpim to CT vyšetrenie (predpokladám hlavy, neviem ani ako to funguje) musíme čakať so snažením o bábo, alebo môžme skúšať hneď na ďalší mesiac? Za odpoveď vopred ďakujem
(Vložil(a): Zuzana)
Dobrý den,

naplánované CT vyšetření Vás nijak neomezuje.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)