Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 02.03.2017 10:18:07
Dobrý den, mám plánované CT hrudníku s kontrastem. Je vhodné v tomto případě požádat o krytí reprodukčních orgánů? A může mít toto vyšetření vliv na plodnost? Další měsíc bych se chtěla pokusit otěhotnět.Děkuji
(Vložil(a): Adéla H.)
Dobrý den,

Rozhodnutí o použití stínění je zcela na aplikujícím odborníkovi.
Dotazujte se prosím před vyšetřením na pracovišti, které bude výkon provádět. Vyšetření tak nemůže mít vliv na plodnost.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)