Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Vliv ionizujícího záření na fertilitu 06.08.2016 18:31:43
Dobry den,
pred pár dňami mi bol robený RTG brucha(1 snímka), kvôli bolestiam. Keď som sa spýtal, či nedostanem ochranu do oblasti genitálií, bolo mi povedané, že by to zakrylo určite oblasti a že ten snímok by nebol použiteľný.Má to nejaký negatívny vplyv na plodnosť? Ďakujem za odpoveď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

RTG snímek břicha nemá negativní vliv na plodnost.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)