Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Prosba 09.01.2019 00:09:29
Dobry den.Dcerke 5 mesacnej robili irigografiu plus zhruba 2 rtg bruska .chcela som.sa informovat na radiacnu zataz tohto vysetrenia .Zevraj je to jedno z najviac radiacne zatazenych vysetreni.zhruba rovnako ako Ct bruska.chcela by so. Vas poprosit o vysvetlenie a ci je to jedno z najviac zatazujucich vysetreni .dakujem Lukmarova
(Vložil(a): Lucia Sasova)
Dobrý den,

ano, irrigografie patří mezi vyšetření s vyšší radiační zátěží.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)