Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Rentgen u zubaře 19.09.2023 09:20:33
Dobry den, chcem sa spytat ohladom rentgenu u zubov. Pri snimkovani bola ta ‘obrazovka’ nastavena tak ze mi zachytavala troskjaj oblast oka, nebola nastavena len na zuby. Chcem sa spytat ci to nie je skodlive.
dakujem za odpoved,
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

z vašeho dotazu není jasné o jaký typ rtg zubu se jednalo. Není též jasné co je myšleno termínem "obrazovka"?(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)