Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 13.04.2023 00:22:17
Dobrý deň .
Chcela by som sa opýtať ak sa nám rozbil ortutovy teplomer v miestnosti a dva dni NATO nám bol robený RTG snímok , môže to mať negatívny vplyv na zdravie ? Dcérka sa toho nedotkla ale rozbil sa nám u babičky kde.chldime pomerne často a o rok NATO jej bol robený druhý RTG snímok pre podozrenie na zápal pľúc.Ja som ju fixovala.na RTG a pomocou utierky som ten teplomer upratala. Prvý RTG nám bol robený cca 2 dní po a druhý teraz po roku.dakujem.za.odpoved
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

nevidíme souvislost s rozbitým teploměrem a RTG snímkem provedeným za 2 dny. A už vůbec ne se snímkem provedeným za rok s indikací "podezření na zápal plic".

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)