Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 29.03.2023 13:41:24
Dobrý den, byla jsem dnes na rentgenových snímcích u zubaře, kde mi dělali kompletní rentgeny zubů a neuvědomila jsem si, že mám v kapse od mikiny (na břiše) telefon. Může to mít nějaký vliv na mé zdraví? Plánujeme s manželem miminko a v moji konspirační teorii telefon v kapse při rentgenu může mít vliv na plodnost. Tak se chci zeptat, jestli jsou nějaké obavy na místě. Mockrát děkuji a přeji pěkný den
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

telefon v kapse při rentgenu nemůže mít vliv na plodnost.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)