Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Ozáření předmětů RTG 12.03.2020 11:11:31
Dobrý den, mám kancelář vedle místnosti s rentgenem, může to být pro mě škodlivé?
Jsem v kanceláři každý den. Jak můžu zjistit, že je vše bezpečnostně ošetřeno./tlouštka zdí ,ochrané folie adt./Existuje nějáké prohlášení,měření které mi může majitel předložit a ujistit mě, že je vše v pořádku? Nebo si mohu nechat sama změřit záření u sebe v kanceláři.
Děkuji s pozdravem Jana Chalupská
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Obraťte se na zaměstnavatele, měřením nebo kavalifikovaným odhadem by mělo být ověřeno jaké je tzv. neužitečné záření ve Vaší kanceláři.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)