Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT 13.02.2017 11:53:39
Dobrý den,chci se zeptat dcera půjde na CT vyšetření mozku tedy z hlavou. Dcera ma totiž pod dolním rtem piercing jestli nebude vadit ze si ho vyndavat nebude kdyz pujde na CT,zatím neni objednaná jestli musim osobné a nebo muzu i telefonicky ale potřebuju do Rakovníka. A za jak dlouho se dostane na CT? Děkuji moc
(Vložil(a): Lenka Sedláčková)
Dobrý den,

s dotazy týkající se podmínek a termínu vyšetření se prosím obracejte na poskytovatele zdravotních služeb.
V případě Vaší dcery volejte na pracoviště, kde mají CT, jak píšete v Rakovníku.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)