Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k dávkám ionizujícího záření 27.05.2015 09:25:31
Dobrý den!Včera jsem podstoupila zubni vysetreni na OPG..Retizky a nausnice jsem mela sundane..Bohuzel az pak po vysetreni jsem zjistila,ze mam v kapse v dzinach kovove drobne mince.(asi 58 kc).Mohlo mi to uskodit? Dekuji
(Vložil(a): Lenka Mala)
Dobrý den,

při zubním vyšetřeni na OPG se používá k zobrazení rtg záření. Pacient ani předměty, které má u sebe/na sobě se průchodem rtg záření nestávají radioaktivní.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)