Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Zkoušky odborné způsobilosti (ZOZ) 08.08.2017 08:06:07
Dobrý den,
-lékaři vypršela platnost jako dohlížející osobě 2/2017 musí absolvovat znovu kurz nebo stačí se jen přihlásit ke zkoušce?
- rtg asistent - osoba s přímou odpovědností(dohledem) oprávnění z 2/2007 na dobu neurčitou,
kdy má jít na kurz
děkuji za odpověď
(Vložil(a): Horálková Ladislava)
Dobrý den, lékař: vypršela-li mu platnost oprávnění "dohlížející osoba" 2/2017 nemusí absolvovat znovu kurz, ale musí se přihlásit ke zkoušce a složit ji.
Rtg asistent: osoba s přímou odpovědností (dohledem) oprávnění z 2/2007. Platnost je na dobu neurčitou, musí jít absolvovat další odbornou přípravu (jednodenní kurz) a to do 1.1.2022.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)