Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Pracovníci se zdroji ionizujícího záření a gravidita 14.02.2022 09:59:06
Dobrý den,
Pracuji na magnetické rezonanci (MR) jako radiologický asistent, jsem v 1. trimestru těhotenství a to je kontraindikace pro vyšetření MR. Vyšetřujeme pacienty s otevřenými dveřmi, tudíž není zajištěna 100% nepropustnost Faradayovy klece. Dále by mě zajímalo, zda do vyšetřovny mohu vstupovat v pozdějších stadiích těhotenství. Má zaměstnavatel povinnost mě přeřadit na jinou pozici? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)