Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

práce na RTG (OP) versus otěhotnění 08.04.2014 09:03:00
Dobrý den, pracuji 11let na stomatologii a denně provádím OP snímky pacientům, chtěla bych otěhotnět a nevím zda stačí oznámit v práci ještě před otěhotněním že nemohu dělat rtg,bojim se aby nedošlo k ozářená v době ovulace, děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Petra)
Předpokládáme, že při provádění snímkování dodržujete požadavky na radiační ochranu (nezdržujete se v době snímkování v ozařovně), tedy není důvod se obávat nějakých následků.
(Za SÚJB: sujb)