Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

velikost mistnosti pro OPG 23.01.2015 12:54:06
Dobry den, rekonstruuji dum na zubni ordinaci,dle predbezneho navrhu by mistnost pro OPG byla velka 1,5 X 2,1m,zdaleka tedy ne pozadovanych 6 m2,myslite si,ze to bude problem ?dekuji za odpoved,s pozdravem Marcikova
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

z hlediska požadavků radiační ochrany to problém není, pokud v místnosti během snímkování nebude nikdo jiný než pacient.
Z vašeho e-mailu ale vyplývá, že takový požadavek na velikost místnosti (6 m2) existuje. Pak je ale dán jinými právními předpisy, zřejmě v gesci Ministerstva zdravotnictví. Směřujte proto prosím ještě dotaz na Ministerstvo zdravotnictví.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)