Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rezavý reaktor JETE" 13.04.2006 10:33:21
V aktualitě z 12.4.2006 k informacím médií o "rezavém reaktoru" píšete, že jde vlastně o událost z 05/2005, o které byla !! veřejnost informována ve vaší výroční zprávě za rok 2005. Na stránkách SÚJB jsem tuto výroční zprávu nenalezl. Je-li k dispozici, prosím o nasměrování, není-li, je třeba text aktuality změnit.
Domnívám se rovněž, že by neškodilo vydat oficiální prohlášení, kde by celá situace "rezavění" byla kvalifikovaně a přehledně popsána a veřejnost se nemátla. Po vícečetných chybách Temelína na "rezavost" slyší i řada lidí z mého okolí. Děkuji, Hubáček
(Vložil(a): Roman Hubáček)