Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Problematika RTG-Hi-scannerů 24.02.2020 09:29:04
Dobrý den, objednala jsem si ze země mimo EU plastovou lékovku s obsahem tobolek střevních laktobacilů. Nejsem si ale jista, zdali je balíkový rentgen na celní poště neusmrtí a budou pak ještě životaschopné a funkční. Můžete mi v tomto směru podat nějakou informaci? Abych to neobjednávala zbytečně. Moc děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgen na kontrolu zásilek pracuje s velmi nízkými dávkami. Funkčnost laktobacilů nebude z důvodu ozáření porušena.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)