Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Problematika RTG-Hi-scannerů 20.11.2019 10:01:37
Dobrý den,můj dotaz se týká kontroly zavazadel bezpečnostním RTG. V zavazadle jsem měla mj. i mobilní telefon-nevím už jestli byl zapnutý či vypnutý-ale tento mobil byl bez krytu baterie,protože kryt se mi cestou rozbil a upadl,nemůže být tento mobil po projetí rtg nyní zdraví škodlivý?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

předměty, které projdou bezpečnostním RTG skenerem, nejsou zdraví škodlivé.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)