Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 30.09.2020 10:03:21
Dobrý den, kvůli častým bolestem hlavy byla dcera (13let) dnes na rtg hlavy a nedostala žádnou ochranu trupu a krku. Při rentgenu chrupu u zubaře vždy ochranu dostáváme, děti i dospělí, tak mne to zarazilo. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Jašková
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

není důvod se obávat nádorového onemocnění po absolvovaných rtg snímcích.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)