Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT u dětí 12.04.2017 23:04:53
Dobry den,
chcela by som Vas velmi poprosit o pomoc. Syn(20mes) bol doteraz 3x rontgenovan, pricom posledny krat mu rontgenovali hlavicku a ruku. Raz do 1 roka a 2x za posledne 2 mesiace.Kedze ma zlomenu rucicku, caka ho za mesiac dalsia snimka. Zakazdym islo o pad. Prosim Vas, moze mat tolke rontgenovanie neziaduce ucinky?dakujem
(Vložil(a): Lucia Smolkova)
Dobrý den, dávky z rtg snímků provedených u vašeho dítěte nemohou způsobit nežádoucí účinky.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)