Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg záření 09.05.2014 12:57:29
Dobrý den, prosím Vás o názor. Moju dcéru
/12 rokov/ rontgenovali v oblasti chrbtice za posledný mesiac asi 7-krát, a zasa nás poslali pre ďalší snímok. Zdá sa mi to už prehnané, mám obavy, žiadnu ochranu jej nedávajú, lebo to zakrýva chrbticu.
(Vložil(a): Dana )
Dobrý den, zdůvodnění lékařského ozáření není v kompeltenci SÚJB, proto se k dotazu nemůžeme vyjadřovat. Dovolujeme si Vás odkázat na odborníka (lékaře), který indikoval dané vyšetření.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)