Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Dotazy k novému AZ a prováděcím vyhláškám 07.12.2017 10:44:51
Dobrý den, pokud se na zubním pracovišti nachází OPG přístroj + intraorální RTG, a provádí se nová registrace, je potřeba podávat více formulářů A1, anebo stačí jeden společný? Registrace je pak na neurčito? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

není jasné kde zubní praxi provozujte. Doporučujeme se ve věci registrace obrátit a Regionální centrum Praha, Ostrava, Hradec Králové nebo Ústí nad Labem.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)