Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Dotaz 22.11.2017 08:14:59
Dobrý den,
jsem na našem pracovišti osoba s přímou odpovědností za radiační ochranu. Kurz a zkoušku jsme absolvovala v Ostravě 24.5.2012. Chtěla jsem se zeptat, zda podle nového atomového zákona z letošního roku budu muset absolvovat kurz, nebo zkoušku znovu? Pokud ano, dokdy nejpozději, abych splnila podmínky osoby s přímou odpovědností.
Děkuji za odpověď. S pozdravem Iva Drahošanová
(Vložil(a): Iva Drahošanová)
Dobrý den,

záleží na platnosti oprávnění. Pokud máte oprávnění "osoba s přímou odpovědností za radiační ochranu" na dobu neurčitou, musíte "jen" na kurz, a to nejpozději do konce r. 2022.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)