Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG v době kojení 03.01.2016 21:40:56
Dobrý večer, čeká mě rentgen kostrče, stále však intenzívně kojím svého synka, je lepší mateřské mléko po rentgenu odstříkat a zlikvidovat a dítě nakojit až s několikahodinovým odstupem, nebo se může dítě nakojit třeba již hodinu po rentgenu matky? Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Nováková)
Dobrý den, rentgenové vyšetření neovlivní mateřské mléko, můžete tedy kojit bezprostředně po rentgenu.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)