Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 20.05.2013 10:53:32
Dobrý den,ráda bych se zeptala jak je to s rtg v těhotenství dne 10.5.2013 jsem byla na rtg srdce a plic ,ale další týden jsem zjistila že jsem těhotná,poslední menstruaci jsem měla 13.4.2013 tak jsem byla asi 3-4t těhotenství jestli dobře počítám.Muže to na miminko mít nějaký vliv ?a dojít k nějakým problémům miminka?Moc děkují za odpověď nemůžu kvůli tomu ani spát jak mám strach :-( před rokem jsem už o miminko přišla :-(
(Vložil(a): Veronika Malinová)
O budoucí miminko se obávat nemusíte, v tomto stadiu těsně po oplodnění by vajíčko nepokračovalo ve vývoji, pokud by dávky byly velmi vysoké. To ovšem není případ rtg.
(Za SÚJB: sujb)