Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 13.07.2012 10:53:49
DOBRY DEN,PROSIM VAS O NAZOR, JSEM 6 TT,MUSELA JSEM S DCEROU NA RTG HLAVICKY,DCERA SLA DOVNITR S MANZELEM A JA JSEM ZUSTALA ZA DVERMI V CEKARNE.HNED PO RTG MALA ROZRAZYLA DVERE A SKOCILA MI DO NARUCE A CELOU ME ZACALA PUSINKOVAT ,CHTELA JSEM SE ZEPTAT,NEMOHLO TO OVLIVNIT PLOD, ZE IHNED PO RTG MALA NA ME SKOCILA,NEMOHLA MI PREDAT TY SPATNE LATKY A ZE IHNED PO RTG JSEM STALA V OTEVRENYCH DVERICH ?MAM TED STRASNY STRACH,ZE JSEM MIMINKU UBLIZILA.MOOOC DEKUJI ZA ODPOVED
(Vložil(a): eva honkova)
Obavy mít nemusíte, rtg záření v těle nezůstává a ozářená osoba nemůže být "radioaktivní".
Více si můžete přečíst v článku "Radiační ochrana / Zajímavosti z praxe radiační ochrany / Používání rentgenů - lékařské ozáření".
(Za SÚJB: sujb)