Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 05.04.2012 08:50:56
Dobrý den,
Pracuji na vet. klinice,kde rtg používáme každý den.Máme ho v oddělené místnosti.Zdi jsou chráněné ochranným nátěrem a dveře jsou ocelové..Přesto mám obavy zda to nemůže mít vliv na mé těhotenství.Když se rentgenuje musím stát u dveří a spustit rtg..
Děkuji předem za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Ani ve vašem případě není důvod obávat se následů, protože nejste přímo v místnosti, kde probíhá rtg vyšetření.
(Za SÚJB: sujb)