Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Osteosyntézya v těhotenství 05.05.2022 11:56:51
Dobrý den,poprosila bych Vás o názor.V 26tt jsem měla rozsáhlý úraz nohy po pádu-zlomenina bérce+nadvakrát zlomený kotník.Holeni kost řešena osteosyntézou, kotník se hojí konzervativně.Snazila jsem se nemyslet na tu velkou zátěž Rtg při operaci,ale jak se blíží porod, mám čím dál větší strach.Operace proběhla za přísného chránění 3xRtg zástěra z paraligamentozniho med...Pak samozřejmě proběhlo několik kontrol Rtg kotníku,kdy jsem na břichu měla 2x olověnou vestu,o kterou jsem požádala personál.Jak moc velké riziko hrozí? Mám opravdu velké obavy.Predem děkuji za odpověď... už jsem jednou psala,ale nejsem si jistá zda jsem to odeslala správně
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ozáření, které jste absolvovala v rámci léčení a rtg kontrol kotníku, nebylo pro miminko v 26. týdnu těhotenství rizikové.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)