Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 23.01.2022 06:58:59
Dobry den, byla jsem 2x na magnetoterapie bederní páteře po půl hodině, 4 dny na to jsem zjistila těhotenství. Mohlo dojít k poškození plodů? Předem děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

magnetoterapie nevyužívá k léčbě zdroj ionizující záření. Účinky na plod proto nemůžeme posuzovat. Obraťte se na pracoviště, kde Vám byla léčba provedena, případně konzultujte s lékařem, který vám magnetoterapii doporučil, indikoval.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)