Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: RTG a CT v těhotenství 17.11.2021 13:18:46
Dobrý deň, dňa 3.11.2021 som bola na RTG chrbtice a kostrče, čiže aj panvového oblasti, posledná menštruácia bola 13.10.2021, nevedela som že som tehotná,test mi vyšiel pozitívny 13.11.2021. ako môže RTG ohroziť plod v tomto štádiu? Ďakujem za odpoveď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

zárodek není ozářením ohrožen.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)