Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Možný dopad na těhotenství 23.03.2021 22:48:12
Dobrý den, doprovázela jsem syna na rentgen hrudníku. Při provedení snímku jsem zůstala v převlékací kabince, jejíž zavřené dveře bezprostředně sousedily s místností, kde se rentgen prováděl. Následně jsem zjistila, že jsem těhotná (7tt). Mohla být tato událost škodlivá pro plod? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

doprovázející osoba, která není přítomna přímo při vyšetření, není ozářena. Plod tedy není nijak ohrožen.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)