Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg v tehotenstvi 27.12.2020 08:28:30
Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli cca tyden po poceti mohlo dojit k ohrozeni zarodku kdyz jsem absolvovala OPG chrupu (bez ochrannych prostredku) a pote v praci jsem byla na operacnim sale primo pri operacnim stole kde se opakovane (8-10x) svitilo C ramenem (mela jsem ochrannou vestu). Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Vaší přítomností na operačnim sále při provádění OPG chrupu, nemohl být zárodek zářením ohrožen.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)