Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 05.10.2020 21:09:16
Dobrý den, jsem po komplikované zlomenine v. metatarzu a v cca 3tt jsem podstoupila rtg, vse s ochranou vestou. Teď mě čeká snad poslední rtg kontrola, budu v 7tt. Zvažuji, zda rtg podstoupit, nechci dítě jakkoliv ohrozit, zároveň ale potrebuji vědět, zda kost srostla a mohu nohu zatěžovat. Je uz 2 rtg nohy s vestou pro miminko rizikem? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rtg končetiny není pro miminko rizikem.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)