Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: PET/CT vyšetrenie v tehotenste 09.06.2020 22:26:44
Dobrý deň, ďakujem za Vašu odpoveď. Predsa len by som sa chcela uistiť, či si naozaj môžem byť istá, že dieťa týmto vyšetrením nebolo ohrozené? A to že to nebolo rizikové usudzujete na základe charakteru vyšetrenia a podaných látok, alebo na základe toho, že to bolo v takom skorom štádiu tehotenstva?
Ďakujem ešte raz za upresnenie odpovede
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

usuzujeme tak, jak na základě charakteru vyšetření, tak z informace o fázi těhotenství. Ještě pro Vaše uklidnění: termínem "vše nebo nic" je myšleno, že v takto časných fázích těhotenství dochází při jakémkoliv poškození zárodku ke spontánnímu potratu. Ve vašem případě se nic takového nestalo, těhotenství bylo potvrzeno po proběhlém vyšetření, také proto nemusíte mít obavy.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)