Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 27.05.2019 19:58:10
Dobry den, taktiez by som sa rada informovala o moznom pripadnom vplyve rtg ziarenia na plod?.17.5. 2019 som absolvovala rtg hrudnika, rebier a celej chrbtice. Posledna menstruacia bola 26.4. 2019. V case rtg som uz bola pravdepodobne tehotna, ale este som o tom nevedela. Hodnoty ziarenia neviem bohuzial. Viete mi prosim dat vediet aky velky vplyv tento typ rtg mohol mat na plod? Dakujem velmi pekne za odpoved
(Vložil(a): Jana Vranova)
Dobrý den,

odhad dávky na zárodek bude velmi nízký a neohrozí jeho vývoj.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)