Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 13.04.2011 17:18:30
Dobrý den,kolik mSv tělo dostane při RTG krční a bederní páteře.Podstoupila jsem obojí.Mám nyní velké obavy z následných zdravotních komplikací z ozáření.Velice děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Martina)
Typické hodnoty dávkového příkonu najdete v tabulce v článku rubriky Radiační ochrana / Zajímavosti z praxe radiační ochrany - Používání rentgenů - lékařské ozáření
(Za SÚJB: sujb)