Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 25.05.2022 15:55:55
Dobrý den. V pátek jsem byl na rentgenu plic a v pondělí jsem šel k zubaři a zapomněl jsem mu o tym říct, že jsem tam v pátek byl a v pondělí mě dělali rentgen zubů kde se zkousne něco a rentgen se udělá okolo hlavy. Nemohlo to nějak uškodit, když to bylo tak brzy po sobě? Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgenová vyšetření, i když byla provedená v krátkém časovém intervalu po sobě, Vám nemohla uškodit.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)