Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Práce se RTG při hypothyreóze 28.10.2021 21:15:06
Dobrý den, jsem studentem veterinárního lékařství a v rámci výběru zaměření mám nejasnosti, protože nevim jestli mě má nemoc - snížená funkce štítné žlázy, bude nějak omezovat. Chtěl bych se zeptat, zda je práce u RTG či CT zakázána/nedoporučována/možná s omezeními či bez nich v případě, kdy trpím výše zmíněnou nemocí. Mockrát děkuji za Vaši odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

snížená funkce štítné žlázy není kontraindikací pro práci u RTG či CT.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)