Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Časté rentgenování 20.05.2021 22:13:34
Dobrý den,dnes jsem byla s moji 18měs.dcerkou na rtg chodidla-celkem 3 snímky-nemohlo ji to uškodit?A mně?-nedali mi žádnou ochranu,přitom jsem jí nožičku držela.Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

přidržování při rtg chodidla Vám, ani dcerce nemohlo uškodit. Množství záření použité ke snímkování je opravdu velmi nízké.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)