Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 19.04.2021 21:49:39
Dobry den. Mam neskutocne vycitky svedomia. Mam malu 2,5 rocnu dcerku. Kvoli padu z postele bola asi v polroku rontgenovana lebka. Tak isto v 13 mesiacoch kvoli padu. A v 2 rokoch si zlomila klucnu kost kedy bola opat 2x rontgenovana. Doteraz som tomu ziadnu vahu neprikladala no pred mesiacom nahle zacala zle vidiet a na ocnom vysetreni jej namerali -4 a -6 dioptrie. Chcem sa spytat ci moze suvisiet jej caste rontgenovanie s poskodenim oci. Moc vam dakujem za odpoved.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den

diagnostické rtg snímky nemohly způsobit Vaší dcerce poškození očí.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)