Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 18.03.2021 00:19:06
Dobrý den, byla jsem se synem na rentgenu hlavičky. Mně dali andělíčka, ale vím, že u předklonění k synovi se mi tělo odkrylo. Syn 10 měsíců měl tělíčko úplně odkryté, zakrytou pouze plínkovou část. Je to nebezpečné co se týče rakoviny a mohlo by to u jednoho z nás hlavně u syna když měl odkryté malé tělíčko něco způsobit?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgen hlavičky není z hlediska vzniku rakoviny pro Vás ani pro miminko rizikový.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)