Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 15.08.2020 15:04:33
Prosim, byla jsem.pred 3 lety na CT bricha, pak CT mozku a nyni kvuli dlouhodobym zvysenym teplotam na CT bricha,panve,hrudniku a krku.Nic se nenaslo. Je mi 35 let. A mam strasny strach z velkého ozareni. Chtěla jsem MR ale nenapsali mi ji. Posl. CT bylo.provedeno na Somatom Definition AS+. Muzete mi prosím říct, jaka byla davka zareni? Dekuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Pokud Vás zajímá jakou dávku jste obdržela, kontaktujte prosím pracoviště, kde vám bylo vyšetření provedeno.

Dle našich zkušeností se nebude jednat o dávku, ze které byste měla mít strach.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)