Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 09.10.2015 21:22:14
Dobrý den, před rokem jsem byla na scinti skeletu,
pak na rtg krční páteře,tento rok na rtg plic a rtg obou choditel/spadlá nožní klenba /příští měsíc jsem objednaná vyšetření ct mozku není to pro mé zdraví nebezpečné ? děkuji za opdpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

obecně platí, že v případě diagnostického lékařského, správně zdůvodněného ozáření, je užitek vyšší než případná rizika z jeho neprovedení.
Vámi uvedená vyšetření, která jste absolvoval/a nejsou pro zdraví nebezpečná.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)