Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 28.08.2015 23:13:32
Dobrý den. V 26 letech, nyní mi je 37 let jsem byla během roku snad 10 x rentgenována - plíce z důvodu spontánního pneumotoraxu. Doteď také několik rtg zubů, jeden páteře a další dva plic při úporném kašli.Mám tedy riziko rakoviny prsu? Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Irena Stehlíková)
Dobrý den, rentgenové snímky, které jste absolvovala, nezvyšují riziko vzniku rakoviny prsu.
(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)