Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 08.12.2014 18:58:47
Dobrý den, během čtyř měsíců jsem absolvoval 2xCT hrudníku (s kontrastem/bez kontrastu) a asi 7x RTG hrudníku, plic a ramene (pohmožděná žebra na levé straně a poté naražená na pravé, vykloubené rameno). Je možné, že mě to mohlo nějak poškodit? Já doufám, že ne, ale přesto bych rád znal názor odborníka. Děkuji pěkný den.
(Vložil(a): Bob Hope)
Dobrý den,

rtg snímkování, které jste absolvoval, Vás nemůže poškodit.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)