Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 10.07.2014 12:16:08
Dobry den, chtela bych se zeptat, muj syn ( 6 let ) si zlomil clanek prostredniho prstu...kdyz jsme jeli na pohotovost, udelali mu rtg a dali dlahu, za tyden znova rtg ...aby zjistili vice...a ted po ctyrech tydnech mu dlahu maji sundat a udelaji pry konecnej rtg. Neavadi to nejak pro zdravi cloveka? Tri rtg prstu behem mesice...dekuji za odpoved. Aneta
(Vložil(a): Aneta Frantova)
Dobrý den, u rtg končetin je radiační zátěž zcela zanedbatelná, nemusíte mít obavy ani z opakovaných, resp. kontrolních snímků.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)