Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 16.07.2022 10:06:09
Dobrý den, syn měl jít na CT mozku, které se nakonec nedělalo, protože " nepoležel v klidu". Sestřička když ho před "tunelem" připravovala,tak na něj dala takovou těžkou ( ochrannou) vestu, tak mě moc zajímá, jestli ta vesta sama o sobě není nijak radioaktivní, nebo jinak zatěžující dětský organizmus??? Ještě mu dávala něco na hlavu(uši).Bohužel jsem u toho nebyla,jelikož jsem těhotná,tak vím jen to,co mi manžel řekl. CT nakonec nutné nebylo - syn je zdráv. Předem mnohokrát děkuji za odpověď .
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte mít obavy, ochranné vesty nejsou radioaktivní.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)