Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Otázky k ochranným pomůckám 09.05.2021 05:39:47
Dobrý den minulý týden jsem byl na panomaratickém rentgenu z důvodu toho, že mi budou dělat zubní implantát. Nikdo mi neřekl, že mám mít zavřené oči - přístroj mi to oznámil po ukončení RTG. :-(Když jsem měl po celou dobu oči otevřené může to mít pro mě nějaký zdravotní následek? Moc děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

ne nemůže, dávka oči nepoškodí.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)