Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Zdravotní způsobilost 21.02.2018 18:50:50
Dobrý den, zajímalo by mě, zda člověk trpící léčenou sníženou funkcí štítné žlázy může pracovat se zdroji ionizujícího záření jako radiační pracovník kategorie A. Předem děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Jana Poláková)
Dobrý den,

léčená snížená funkce štítné žlázy není uvedena v příloze č. 2 vyhlášky č. 79/2013 Sb. jako nemoc vylučující zdravotní způsobilost k práci se zdroji ionizujícího záření jako radiační pracovník kategorie A.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)